Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Profesyonel olarak genç ekibimiz tarafından hazırlanan , yürütülen hizmetlerimiz aşağıda belirtilmiştir.

SEO

Site dış optimizasyon arama motoru sonuç sayfalarındaki sıralamayı etkileyebilecek web sitenizin dışına etki eden optimizasyon çalışmalarını kapsar Farklı web sitelerinden sitenize bağlantılar, makale/haber yazılarında, sosyal medyada bahsedenler ve ilgili incelemeler oluşturularak sitenizin arama motorları gözünde değerinin yükselmesi sağlanır

Web Tasarım

Güçlü, özgün, kullanıcı odaklı, prestijli ve her zaman yeni nesil! Dekasya Web Tasarım olarak bizler, markanızın son kullanıcıya dijital araçlarla ulaşma sürecinde her zaman yanınızdayız! Web tasarım, bir markanın dijital dünyadaki kimliğini ve sesini oluşturur.

Web Yazılım

Web yazılımı, tarayıcılar aracılığıyla görüntülenebilen dinamik ya da statik sayfalara verilen adlardır. Statik sayfalar artık pek kullanılmamakla beraber günümüzde daha çok dinamik web yazılımları kullanılmaktadır. Web yazılımları pek çok dil temel alınarak geliştirilebilmekte olup amaca göre farklı dizaynlara da sahip olabilmektedirler.

Kurumsal Hosting

Kurumsal Hosting, kurumsal Dekasya İnternet Hizmeti müşterilerimize sunmakta olduğumuz standart hosting hizmetimizden farklı olarak ek özellikler içeren paketlerdir. Kurumsal müşterilerimizin farklı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Kurumsal Hosting paketleri ile müşterilerimizin tamamen işine odaklanmaları ve hosting & sunucu yönetimini Dekasya İnternet Hizmeti teknik ekibine bırakmaları amaçlanmıştır.

Kurumsal E-Posta

Kurumsal E-Posta, takım alanı, takvim, chat, webmail, dosya paylaşımı ihtiyaçlarını çözüme kavuşturur. Kara listeye düşmeden, gönderdiğiniz tüm iletiler gelen kutusuna düşer.

Anahtar Teslim Web Sitesi

Anahtar teslim website hizmetimiz ile oluşturduğumuz tüm web siteleri tamamen SEO ve Google uyumlu, mobil kullanıcı dostudur. Bu hizmet hakkında detaylı bilgi edinmek veya satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Dekasya ?

Profesyonel ve genç ekibimiz ile beraber sorunlarınıza oyalamak yerine sonuçla yaklaşıyoruz. Proje tamamlandık dan sonra da bizimle istediğiniz sorularınızı ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Yenilikçi hizmet , sürekli destek.

Yüksek Kaliteli Hizmetler

Yaratıcılık

Zamanında Teslim

7/24 Destek