Fiyatlandırma

Fiyatlandırma

Hayal ettiğiniz web tasarıma ekonomik fiyatlarla sahip olmak için iletişime geçin.

Başlangıç

2000 ₺

TEK SEFERLİK (DİĞER YILLAR YENİLEME 300 TL)

Kurumsal

2500 ₺

TEK SEFERLİK (DİĞER YILLAR YENİLEME 350 TL)

Gelişmiş

3500 ₺

TEK SEFERLİK (DİĞER YILLAR YENİLEME 450 TL)

0 +

Tamamlanmış Proje

0 +

Güvenilir Müşteri

0 +

Ödül ve Sertifikalar

0 +

Profesyonel Ekip

Sıkça Sorulan Sorular

Unutmayın ki sormak istediğiniz tum soruları iletişim yollarımız ile beraber bize sorabilirsiniz !

Hayır! Adobe Flash (Bilinden eski adları ile Macromedia Flash veya Shockwave Flash) kullanarak web sitesi yapmak çok eskilerde kalmıştır. Flash bugün için sadece destekleyici amaçlarla ve çok kısıtlı olarak kullanılmaktadır.

Eğer web sitenizden verimli sonuçlar elde etmek istiyorsanız, Flash web sitesi yaptırmayı aklınızdan bile geçirmemelisiniz

Web sitelerini oluşturan web sayfalarının teorik olarak neredeyse sınırı yoktur. Bir web sayfasını aşağıya doğru yüzlerce sayfa kayacak biçimde içerik ile doldurabilirsiniz. Yükleme çok uzun sürse de, internet tarayıcınız bu sayfayı düzgün bir şekilde görüntüleyecektir.

Pratikte ise, bir web sayfasının mümkün olduğunca hızlı yüklenmesini, ziyaretçilerin sayfa içerisinde aradıklarını kolayca bulmasını ve sitenin arama motorlarında verimli sonuçlar sağlamasını bekler ve tecrübe ile edinilmiş belli sınırlamalara sadık kalmaya özen gösteririz. Ancak yine de bu konuda belli bir standarttan söz etmek mümkün değildir, her web sitesinin ve her web sayfasının kendine özgü sınırları olması kaçınılmazdır.

Web tasarımcınızın bulunduğunuz şehirde, hatta bulunduğunuz ülkede olması gibi bir zorunluluk kesinlikle yoktur. İyi bir web tasarımcı işi gereği başta internet olmak üzere tüm iletişim araçlarını son derece iyi kullanır. Web sitelerinin hammaddesi olan içeriğinizi web tasarımcınıza internet yoluyla ulaştırabilir, web tasarımcınız ile hiç yüz yüze gelmenize gerek olmadan web çalışmanızın nasıl ilerlediğini yine internet üzerinden takip edebilirsiniz. Önemli olan web tasarımcınızın nerede olduğu değil, işini ne kadar iyi yaptığıdır.

Virgo, Ankara’da yerleşik bir şirket olmakla birlikte, bugüne kadar Türkiye’nin dört bir yanına web tasarım hizmeti vermiş bir firmadır. Sadece Türkiye’ye değil, batıda İnternet’in anavatanı Amerika’dan, doğuda Azerbaycan’a kadar birçok ülkeye de hizmet verdik ve müşterilerimizin bir bölümü ile hiç yüz yüze tanışma imkanımız olmadı. Eğer Ankara’da değilseniz ve verimli bir web sitesine sahip olmak için Virgo ile çalışmak isterseniz, size de hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Hazırladığımız web sitelerinde kullandığımız içerik yönetim sistemleri ve tasarlanan şablonlar, site öğelerini gelen ziyaretçinin ekran çözünürlüğüne adapte edebilen, esnek bir yapıdadır. Bu sayede tüm mobil cihazlar ile yüzde yüz uyumluluk sağlanır.

Modern, dinamik web sitelerinde, site altyapısında kullanılan içerik yönetim sistemi yazılımları kendilerini güncelleyebilir yapıdadır. Öte yandan, internet teknolojileri hızla geliştiği için bu yazılımlar bir süre sonra mevcut sürümlerinde küçük güncellemeler ile devam etmek yerine, majör sürüm yükseltmeleri yaparak mevcut teknolojilere ayak uydururlar. Bu, sizin kullanmakta olduğunuz içerik yönetim sistemi için artık güncelleştirme yayınlanmayacak anlamına gelir. Bu noktada web sitenizi yenilemeniz tavsiye edilir. Aksi taktirde güvenlik açıkları ortaya çıkabileceği gibi, zamanla sunucu üzerindeki diğer yazılımlarla uyumsuzluk meydana geleceği için web siteniz tümden çalışmaz hale de gelebilir.

Web sitelerini oluşturan web sayfalarının temel yapı taşı, HTML kısaltması ile anılan HyperText Markup Language isimli biçimleme dilidir. HTML kodlaması web tasarımcı tarafından manuel olarak yapılan, bir veritabanı desteği ile çalışmayan web sitelerine statik web sitesi denir.

Kısaca, bir içerik yönetim sistemi yazılımı ve veritabanı desteği ile çalışan web siteleridir. İçerik yönetim sistemi, siteye gelen ziyaretçinin görüntülemek istediği sayfayı o anda yaratır. İçerik yönetim sistemi bu işlemi veritabanından çektiği yazılı içeriği, sunucudaki görsel içerik ve tasarım şablonuyla birleştirmek suretiyle yapar.